O PRZELOTACH


Nasze programy na zamówienie zaczynają się w miejscu docelowym. Dajemy Ci swobodę wyboru jak chcesz się dostać na miejsce, nie wszyscy przecież planują przylecieć prosto z Polski.

 

Jeśli nie chcesz sobie zawracać głowy przelotami, to chętnie wyszukamy dla Ciebie najkorzystniejsze połączenia i podpowiemy gdzie możesz bezpiecznie kupić bilet.

Cena biletu zależy w dużej mierze od terminu założenia rezerwacji. Zazwyczaj im bliżej daty wyjazdu robi się rezerwację, tym więcej trzeba zapłacić za bilet. W dobie ostrej konkurencji na rynku przewozów lotniczych linie lotnicze co chwila wprowadzają specjalne promocyjne ceny na wybrane kierunki. Planując wyjazd warto o tym pamiętać.
Zazwyczaj najtańsze są połączenia z bardzo długim czasem oczekiwania na lotniskach tranzytowych.

Aktualną cenę biletów można sprawdzić na którymś z licznych portali rezerwacyjnych. Jednym z lepszych jest SKY SCANNER, który porównuje ceny z różnych portali i pozwala wyszukiwać złożone połączenia.
 

W Polityce prywatności dowiedz się więcej o sposobie i zakresie przetwarzania Twoich danych osobowych oraz o celu używania cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.