Kochasz podróżować, ale nie lubisz zwiedzać w dużych grupach?
Cenisz sobie niezależność i indywidualne podejście?
Chcesz naprawdę poznawać wybrane atrakcje, a nie tylko je odhaczać?

Jeśli choć raz odpowiedziałeś twierdząco to znak, że nasza oferta jest dla Ciebie!

W Poznaj Indie możesz zamówić ekskluzywne wakacje z pełną obsługą dla dowolnej ilości osób, możesz też kupić pojedyncze bilety kolejowe - sam decydujesz czego potrzebujesz.
Kraje, w których realizujemy imprezy to: Indie, Nepal, Bangladesz, Bhutan, PakistanSri Lanka.

Wszystkie formalności możemy załatwić drogą internetową, więc nie ma znaczenia w jakim miejscu świata aktualnie przebywasz.
 

WYJAZDY INDYWIDUALNE ZORGANIZOWANE

Napisz czego oczekujesz, a przygotujemy wyjazd specjalnie dla Ciebie, albo wybierz gotowy program z obsługą miejscowych anglojęzycznych przewodników, który możesz realizować we własnym gronie i w wybranym przez siebie terminie.

Nasze przykładowe oferty wycenione są zazwyczaj dla minimum dwóch lub czterech osób wspólnie podróżujących. Oczywiście przy większej ilości uczestników koszty na osobę spadają.
 

WYJAZDY INDYWIDUALNE DLA SAMODZIELNYCH

To wyjazdy, na których zapewniamy tylko transport, zakwaterowanie i ubezpieczenie.

Podróżujesz we własnym tempie i własnym stylu, sam decydujesz co i kiedy chcesz zobaczyć. Ograniczają Cię jedynie miejsca gdzie masz dotrzeć na nocleg. W ten sposób zachowujesz niezależność i oszczędzasz czas, możesz bezstresowo cieszyć się poznawaniem odwiedzanych miejsc.
 

WYNAJEM SAMOCHODU

Podaj nam ilość osób i trasę, którą chcesz przejechać, a zaproponujemy Ci samochód z doświadczonym kierowcą od autoryzowanej firmy transportowej.
 

OPIEKA POLSKIEGO PILOTA NA MIEJSCU

Jeśli organizujesz wyjazd samodzielnie, lub we współpracy z miejscowym touroperatorem i przydałby Ci się doświadczony polski pilot, sprawdź dostępność w interesującym Cię terminie.
 

LOKALNE BILETY LOTNICZE I KOLEJOWE

Bilety wszelakie możesz sobie kupić w Polsce przez Internet. Jeśli wolisz płacić w złotówkach na polskie konto, złóż nam zamówienie na przeloty i przejazdy pociągiem.
Zarówno bilety lotnicze jak i kolejowe są w formie elektronicznej, otrzymasz je mailem.

W Polityce prywatności dowiedz się więcej o sposobie i zakresie przetwarzania Twoich danych osobowych oraz o celu używania cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.