INDIE: Delhi, Agra
listopad 2017

Byłam szalenie zadowolona. Gdyby mnie było stać z chęcią bym tam wróciła aby wykąpać się w Gangesie i zajrzeć do paru innych miejsc. Myślę, że ten pobyt zmienił mnie. Mam inną optykę patrzenia na to co nas otacza. Z chęcią i Panią chciałabym jeszcze zobaczyć. Odpowiada mi Pani spokój i opanowanie. Ja pokochałam Indie. Teraz dużo czytam o tym kraju. Jak Bóg da to może tam jeszcze polecę.

Anna G.

INDIE: Delhi, Varanasi, RAJASTHAN
luty 2017

Gorąco polecam wyprawy z Marzeną. Pełen profesjonalizm w przygotowaniu wyprawy, super organizacja, rzetelnie dopracowany plan no i niesamowita wiedza o Indiach, to tylko niektóre atrybuty. Kto już zna Indie to na pewno wie, że organizowanie i planowanie czegokolwiek w Indiach wygląda inaczej jak w Europie. Wyprawa do Indii to tak jak byście wylądowali na innej planecie. Wszystko jest tam inne, więc jeżeli wybierasz się do kraju tysiąca bogów to musisz mieć dobrego przewodnika, który zna mentalność i obyczaje Hindusów.
Dwa tygodnie z Marzeną będziemy długo wspominać. Dziękujemy za fantastycznie zorganizowany program i za super sprawną organizacje wyprawy. Tak jak mówiłaś „bo najważniejsze jest nie gdzie i kiedy tylko z kim”
Gorąco pozdrawiamy
Andrzej i Ewa Piekarska


INDIE: Delhi, Mumbai, Goa
luty 2017
Bardzo dziękuję za organizację pobytu.
Przewodnik w Delhi był super (krótko ale bardzo ciekawie umiał opowiedzieć o odwiedzanych miejscach). Agra - pomysł z angielsko-języcznym kierowcą był bardzo dobry. Przewodnik na miejscu też był absolutnie OK. Wszystko było na czas i zgodnie z planem. Wybrane restauracje pozwoliły na spróbowanie smacznych potraw z lokalnej kuchni hinduskiej. Całość oceniam na piątkę (oczywiście w skali 1 do ).
Jeszcze raz dziękuję 
Pozdrawiam,
Piotr Sucharski

INDIE: Złoty Trójkąt
luty 2017
Serdecznie polecam wszystkim wyprawy do Indii z Marzeną ze Strefy Wypraw. Impreza była zorganizowana w pełni profesjonalnie, z możliwością szybkiego dostosowania programu do naszych preferencji i zainteresowań, mieliśmy czas nie tylko na zwiedzanie ale również na chwile odpoczynku. Serdecznie polecam.

Pozdrowienia.
Adam i Karina
 

INDIE: Tamilnadu
styczeń/luty 2017
W dniach 28.01.2017-12.02.2017 uczestniczyłam w wyjeździe naukowym do Ćennaju i Tiruvannamalai przygotowanym przez Strefę Wypraw. Pani Marzena Magnuszewska przygotowała pobyt w sposób w pełni profesjonalny – transport i hotele zostały zorganizowane starannie; kierowca-przewodnik okazał się wyjątkowo pomocny. Dziękuję!

Agata Świerzowska
Uniwersytet Jagielloński
 

INDIE: Rajasthan
październik 2016
Cali i zdrowi wrócilismy do Polski, pełni pozytywnych wrażeń i wspomnień.
Dziękujemy bardzo za organizację naszej wyprawy, myslę, że będizemy jeszcze wracać do Indii i wtedy też poprosimy o Pani pomoc.

Ewa Białas-Glinka
 

INDIE: Spiti i Shekhawati
sierpień 2016
Składam serdeczne podziękowania za cudną wyprawę fotograficzną w Himalaje - Spiti, i Radżastan.
Marzena Magnuszewska jest sprawnym organizatorem wypraw fotograficznych, jej znajomosc jezyka hindi i otwartość na ludzi niejednokrotnie pozwoliła mi fotografować wszędzie tam gdzie standardem jest zakaz fotografowania,oraz wynaleźć nowe tematy do fotografii podróżniczej
Jesze raz dzięki za cały bezkonfliktowy wyjazd.

Renata Pędrak

INDIE: Gujarat i Maharashtra
luty 2016
Mało kto zna Indie tak dobrze jak Marzena. Marzena doskonale łączy swoją indologiczną wiedzę zdobytą podczas studiów na UJ z wiedzą praktyczną zdobywaną latami podczas podróży po całym subkontynencie. Marzena zna indyjskie realia, świetnie radzi sobie z indyjską biurokracją, ma rozległe kontakty i znajomości w indyjskiej branży turystycznej. Cierpliwość, rzetelność i profesjonalizm Marzeny to atuty, które sprawiają, że każda wyprawa organizowana przez nią jest wyjątkowa.

Jakub Śliwa

INDIE: wyprawa badawcza
styczeń / luty 2016

W dniach 27.01-16.02.2016 miałam okazję uczestniczyć po raz kolejny w wyjeździe służbowym do Indii (badania terenowe w ramach projektu realizowanego w Narodowym Centrum Nauki) zorganizowanym przez Strefę Wypraw. Na trasie znalazły się zarówno metropolie (Kalkuta, New Delhi, Varanasi), jak i małe miejscowości, poza turystycznymi szlakami (Brajrajnagar, Amlai). Pani Marzena Magnuszewska zadbała, aby wszystko przebiegło zgodnie z planem. Transport, hotele i trasa zostały wybrane i przygotowane w sposób profesjonalny.

Serdecznie dziękuję za wszystko i polecam usługi biura Strefa Wypraw.

Agnieszka Staszczyk
Uniwersytet Jagielloński
 

INDIE: Karnataka, Tamilnadu, Kerala
grudzień 2015
Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą wyprawę i możliwość spotkania z niesamowitym krajem. Ze zdziwieniem sami stwierdziliśmy, że ze wszystkich krajów, jakie widzieliśmy, to jeżeli gdzieś wrócimy, to właśnie do Indii. Zatem do zobaczenia gdzieś na szlaku !
 
Pozdrawiamy ! Jerzy  z żoną Wiesławą.


INDIE: Karnataka, Tamilnadu, Kerala
grudzień 2015
Pani Marzena Magnuszewska była pilotem  dziesięcioosobowej grupy indywidualnych turystów, która w dniach 03.12.2015 r. -16.12.2015 r. zwiedzała południowe Indie tj. stany Karnataka, Tamilnadu i Kerala. Grupa ta zorganizowała we własnym zakresie plan wyprawy, zarezerwowała, hotele i przejazdy. Umowa z Panią Marzena Magnuszewską była zawarta bezpośrednio przez zainteresowanych, bez pomocy jakiegokolwiek biura podróży.

Do obowiązków Pani Marzeny Magnuszewskiej należało: odbiór grupy z lotniska i odprawienie jej po zakończonej imprezie,  uzgadnianiu wszelkich spraw z dostawcami usług niezbędnych do realizacji programu wycieczki, pełnienie funkcji przewodnika w zwiedzanych obiektach oraz pośredniczenie w kontaktach z miejscowa ludności  gdy tylko zachodziła taka konieczność.

Pani  Marzena Magnuszewska z powyższych zadań wywiązywała się znakomicie przez cały okres trwania wyprawy. Znając biegle język hindi doskonale porozumiewała z  miejscową ludnością, co bardzo ułatwiało załatwianie wszelkich spraw. Z kolei dzięki swojej dogłębnej znajomości historii, geografii i bieżącej sytuacji w  państwie indyjskim doskonale wyjaśniała  wszelkie zjawiska i obiekty napotykane na trasie wyprawy.

Z przyjemnością stwierdzamy, że przez cały czas trwania imprezy nie zdarzył się żaden nieprzyjemny incydent,  co najlepiej świadczy i jakości pracy Pani Marzeny Magnuszewskiej.

Polecamy usługi pani Marzeny Magnuszewskiej jako osoby kompetentnej, odpowiedzialnej i znakomicie przygotowanej do pełnienia funkcji pilota wycieczek po Subkontynencie Indyjskim.


INDIE: Złoty Trójkąt
czerwiec 2015
Jeśli chcesz poczuć się jak celebryta, zostać docenionym przez obcych ludzi, którzy będą chcieli robić sobie z tobą zdjęcia – wybierz się na wycieczkę do Indii. Zobaczysz świat kolorowy, pełen kontrastów i różnic. Warto pojechać tam, aby obejrzeć przejmujące i niezwykłe budynki z dalekiej historii, przyjrzeć się ludziom, którzy tam mieszkają, zasmakować kuchni czy nacieszyć klimatem. Nawet wysokie temperatury (46st w cieniu w Jaipur) można przeżyć bez problemów.

Czego jesteśmy dowodem – Aga i Andrzej.
 

Nepal jakiego nie znacie
marzec 2015
Wschodni Nepal ciągle pozostaje niespenetrowany przez turystów. Jeżeli chcesz przeżyć przygodę i nie straszne ci warunki bytowania to gorąco polecam ten właśnie rejon. Każdy europejczyk tam pojawiający się, jest niesamowitą atrakcją dla tubylców. To miłe i cenne doświadczenie.

Paweł M.

Gujarat w obiektywie
luty 2015
W lutym tego roku wraz z 2 koleżankami, odbyłyśmy doskonałą podróż do Gujaratu w Indiach. Podróż której celem było realizowanie naszej fotograficznej pasji. Organizacją tej wyjątkowej wyprawy podjęła się p.Marzena Magnuszewska. Dzięki temu, że wszystko dopięte było na ostatni guzik, mogłyśmy zajmować się tylko tym co kochamy tj. fotografowaniem. Dotarłyśmy w miejsca gdzie turyści zwykle nie zaglądają, dzięki temu znalazłyśmy mnóstwo tematów fotograficznych. Gorąco polecam to biuro, tym bardziej że już 3 raz korzystałam z pomocy p Marzeny przy wyjeździe do Indii. 

Renata Pędrak
 

Indie - wyprawa badawcza
styczeń / luty 2015

 

Indie-Nepal
listopad 2014

 

 

Indie - wyprawa badawcza
luty 2014
Kierujemy Serdeczne podziękowania dla p. Marzeny Magnuszewskaiej ze Strefy Wypraw za profesjonalne przygotowanie naszego pobytu w Indiach w czasie badań terenowych w ramach projektu realizowanego w Narodowym Centrum Nauki.

 

prof. dr hab. Marta Kudelska, dr Agata Świerzowska, dr Agnieszka Staszczyk
Katedra Porównawczych Studiów Cywilizacji, Wydział Filozoficzny Uniwersytetu Jagiellońskiego


INDIE północne (wyprawa na zamówienie)
luty 2013

Wyjazd zorganizowany od początku do końca bardzo fachowo. Od wyszukiwania najtańszych i najbardziej dogodnych przelotów do indywidualnego ułożenia trasy podróży i doboru hoteli.  Pilot dodatkowo proponuje, w miarę możliwości czasowych b.ciekawe miejsca poza programem , co uważam za duży atut tego typu wyjazdów. Oczywiście nieoceniona jest również znajomość języka hinduskiego, i całe bogactwo wiedzy o kraju i ludziach, które posiada Marzena Magnuszewska. Dzięki niej choć przez krótki czas miałyśmy możliwość poczuć Indie wszelkimi zmysłami. Myślę, że zobaczyłyśmy, dowiedziałyśmy się dużo więcej niż na standardowej objazdówce. Naprawdę polecam.

Małgorzata Matejka

Indie Północne
listopad 2012

Odbyliśmy wspaniałą podróż po Indiach i wróciliśmy szczęśliwie i bez problemów do domu pełni wrażeń i miłych wspomnień.

Organizacja pobytu była doskonała, nie mamy żadnych zastrzeżeń.
Wszystko odbyło się zgodnie z planem, punktualnie, bezproblemowo.

Jeszcze raz bardzo Pani dziękujemy za okazaną pomoc.

Serdecznie pozdrawiam

Tomek J.

W Polityce prywatności dowiedz się więcej o sposobie i zakresie przetwarzania Twoich danych osobowych oraz o celu używania cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.