W Poznaj Indie możesz zamówić każdy rodzaj wyjazdu z dowolnym zakresem świadczeń.
Samodzielnie decydujesz gdzie, kiedy i z kim chcesz wyjechać oraz czym ma zająć sie biuro, a co załatwisz sobie samodzielnie.

Organizujemy wyjazdy we własnym gronie rodziny lub znajomych dla dowolnej ilości osób.

Napisz czego oczekujesz, a przygotujemy wyjazd specjalnie dla Ciebie, albo wybierz gotowy program z naszego katalogu imprez, który możesz realizować w wybranym przez siebie terminie.

Żeby dać Ci punkt odniesienia co do kosztów, nasze przykładowe imprezy mają zazwyczaj podane orientacyjne ceny dla minimum dwóch lub czterech osób. Zakwaterowanie w lepszych hotelach cenę podniesie, a przy większej ilości uczestników koszty na osobę spadną.


logo Indie Szerokopojęte wśród flag modlitewnych w Lumbini

WYJAZDY DLA SAMODZIELNYCH

Etykietą "Dla samodzielnych" oznaczyliśmy wyjazdy, na których zapewniamy tylko transport, zakwaterowanie i ubezpieczenie.

Podróżujesz we własnym tempie i własnym stylu, sam decydujesz co i kiedy chcesz zobaczyć. Ograniczają Cię jedynie miejsca gdzie masz dotrzeć na nocleg. W ten sposób zachowujesz niezależność i samodzielnie zarządzasz czasem, możesz bezstresowo cieszyć się poznawaniem odwiedzanych miejsc.
 

WYNAJEM SAMOCHODU

Podaj nam ilość osób i trasę, którą chcesz przejechać, a zaproponujemy Ci samochód z doświadczonym kierowcą od autoryzowanej firmy transportowej.
 

OPIEKA POLSKIEGO PILOTA NA MIEJSCU

Jeśli organizujesz wyjazd samodzielnie, lub we współpracy z miejscowym touroperatorem i przydałby Ci się doświadczony polski pilot, sprawdź dostępność w interesującym Cię terminie.
 

PRZYGOTOWANIE DO WYJAZDU - INFORMACJE PRAKTYCZNE

Na kilka tygodni przed wyjazdem wyślemy Ci zestaw informacji koniecznych do właściwego i solidnego przygotowania się do wyprawy. Dowiesz się co koniecznie powinno się znaleźć w Twoim ekwipunku i czego się spodziewać na miejscu.
 

DOKUMENTY FIRMOWE

INFORMACJE DODATKOWE
o przelotach | o szczepieniach | o ubezpieczeniu | o wizach | o zakwaterowaniu
 

W Polityce prywatności dowiedz się więcej o sposobie i zakresie przetwarzania Twoich danych osobowych oraz o celu używania cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.